Monitorowanie GPS

Redukcja niepotrzebnych bądź przypadkowych kosztów jest istotnym elementem zarówno w dużej jak i w małej firmie. Wynikające z nierzetelności pracowników, złej organizacji pracy czy zwykłej ludzkiej nieuczciwości, koszty mogą dać się we znaki przedsiębiorcy i uczynić działalność nieopłacalną. Z pomocą przychodzi nam satelitarny system monitoringu i rejestracji tras, dzięki któremu możemy uzyskać informacje na temat:

Korzyści płynące z systemu.

Redukcja zużycia paliwa
20%
Zmniejszenie ilości przejechanych kilometrów
17%
Efektywność wykorzystywania transportu
13%
Zniżki na AC
10%

Funkcję systemu GPS

System umożliwia użytkownikowi śledzenie pojazdu w czasie rzeczywistym oraz wgląd w jego archiwalne trasy. Dzięki naszemu systemowi bez problemu dowiesz co robił kierowca z samochodem służbowym nawet w odległej przeszłości. System prezentuje aktualne i historyczne położenie pojazdu na cyfrowych mapach z dokładnością miedzy 5 a 10 metrów.

Pomiar paliwa za pomocą cyfrowej sondy paliwowej czy modułu CAN pozwala precyzyjnie określić zużycie paliwa w stosunku do przebytej drogi jaką pokonuje pojazd. Dodatkowo możliwa jest weryfikacja tankowania z wystawioną fakturą.
System umożliwia kompleksowe rozliczenie posiadanej floty samochodowej pod względem przejechanych kilometrów, stosowanych pauz czy poprawności przejechanych tras.
Zbierane informacje z rejestratora GPS umożliwiają generowanie szeregu zdarzeń towarzyszących przejechanej trasie m.in.:
  • Ostatnie lokalizacje
  • Zestawienie tankowań i zlań
  • Raporty logistyczne (zużycie paliwa, czas trwania zdarzenia trakcyjnego jazdy oraz postojów i zatrzymań, przebyty dystans)
  • Ewidencja eksploatacyjna: liczniki, przeglądy, zużycie opon itp…
  • Przekroczenie dopuszczalnej prędkości