Informacje o firmie

Nasza firma funkcjonuje na rynku elektronicznym od 2000 roku. W początkach swojej działalności zajmowaliśmy się usługami w zakresie projektowania i montażu systemów alarmowych. W następnych latach w oparciu o zdobyte doświadczenie firma rozwijaliśmy zakres swojej działalności. W 2002 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o montaż Systemu Rejestracji Tras GPS, który staje się z głównym kierunkiem naszej działalności. System nie wymaga od klienta budowy bazy informatycznej, wymagany jest tylko dostęp do internetu. W chwili obecnej naszą ofertę kierujemy do różnych grup firm posiadających floty samochodowe. Oferowany przez nas system daje możliwość lokalizacji pojazdów i generowania raportów logistycznych, które usprawniają zarządzanie flotą samochodową oraz pozwalają na kontrolę i analizę pracy kierowców, bądź pracowników firmy. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od doradztwa w doborze opcji urządzeń systemu, aż po ich montaż, szkolenia oraz serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas System Rejestracji Tras GPS stanie się dla Państwa źródłem korzyści i przyczyni się do rozwoju Państwa firmy.

Monitoring GPS

Redukcja niepotrzebnych bądź przypadkowych kosztów jest istotnym elementem zarówno w dużej jak i w małej firmie. Wynikające z nierzetelności pracowników, złej organizacji pracy czy zwykłej ludzkiej nieuczciwości koszty, mogą dać się we znaki przedsiębiorcy i uczynić interes nieopłacalnym. Z pomocą przychodzi nam satelitarny system monitoringu i rejestracji tras.

Kim jesteśmy?

Zagadnieniem monitoringu i rejestracji tras zajmujemy się od 2002 roku. W tym czasie rozwiązaliśmy wiele problemów firm działających w różnych branżach. W każdej z firm system przyczynił się do polepszenia organizacji pracy oraz zdyscyplinowania pracowników. To doświadczenie pozwala nam pełniej zrozumieć problemy z którymi przyszło Ci się borykać.

Korzyści

Dzięki naszemu systemowi możliwe jest monitorowanie posiadanych przez firmę pojazdów. Sam monitoring poza informacjami opisującymi pozycje pojazdu, trasę czy poziom paliwa dla wprawnego obserwatora oferuje wiele przydatnych informacji